20140611

outingas '14

dienos nustojo slinkti vėžlio žingsniu ir atostogos jau beveik čia. dar kelios (trys) dienos, ir rišiu miegmaišį bei palapinę (kurią dar, beje, reikia pasiimti iš parduotuvės) prie dviračio, tikrinsiu ar viską pasiėmiau ir judėsiu link kompaniono, su kuriuo važiuosime velniop
jau visus metus planuota, tačiau taip iš tolo ("vasarą reikės kažkur važiuot") kelionė įgauna formą ir jausmą, netgi - kvapą. mintyse jau sukomplektuotas dviratis, darbo rūsyje sudėtos išvalytos ir paruoštos montuoti detalės, kelionės partneris būtiniausiais daiktais irgi apsirūpinęs. beliko, atrodytų, smulkmenos - bet jų šiukštu negalima pamiršti. 
pernykščio važiavimo metu neprireikė tokių dalykų, kaip įrankiai (faktiškai jokių absoliučiai, išskyrus vieno šešiakampio rakto), vaistinėlė, bet ir pasiruošę buvome visai kitaip. blogiau. pavyzdžiui, donato dviratis neturėjo stabdžių. galinis neveikė nė-kiek, o priekinis pristabdydavo kylant į kalną. bet išgyveno tiek jis, tiek dviratis. nuo tada, tikiu, paprotingėjome mes visi. 
šiais metais donatas važiuos su plentiniu aliuminio/karbono mišinio žirgu, pilna campagnolo grupe, mavic ksyrium ratais. nekomfortiškas, tačiau greitas ir išvaizdus, šis dviratis puikiai kontrastuos su mano plieniniu arkliu, shimano sora/600 tricolor/dia compe mišrūnu su shimano 105 ratais ir donato kūrybos priekine bagažine. 
reikia nepamiršti prieš išvažiuojant nufotografuoti surinkto dviračio.